Категорії

Введіть ваш e-mail для підписки:

Наша кнопка


День довкілля в школі

Щороку учні та вчителі Дубаневицької ЗОШ І-ІІ ступенів активно приймають участь у природоохоронних акціях “Годівничка”, “Первоцвіт”, “Птахи прилетіли”, реалізації екологічних проектів “Квітуча школа”, “Чисте джерело”, “Наш сад”.

От і цього року напередодні й в День довкілля  учні дружно садили берізки та липи, горіхи та клени, сосни та ялини, яблуні, черешні, вишні на території школи та села. До учнів приєднуються і батьки, беручи участь в акції “Посади своє дерево”.

Уже стало доброю традицією саджати дерева вздовж доріг, що ведуть до села. І цього року восьмикласники та дев’ятикласники разом із вчителем біології садили дерева вздовж дороги Градівка – Дубаневичі, по якій мчать машини різних марок та моделей – http://all-vw.od.ua

А от учні початкових класів разом із своїми наставниками посадили плодові дерева у шкільному саду та на подвір’ї школи. Особливо цікаво садити своє перше дерево було першокласникам. Можливо, з цього деревця розпочнеться стежка справжнього любителя природи, природолюба, а може, навіть науковця.

Загалом учні школи висадили більше ста дерев, 40 кущів, створили новий квітник, провели разом із працівниками школи благоустрій території.

Природа може сказати юним натуралістам тільки: “Дякую!!!” Сьогодні акцію “Посади своє дерево” школярі продовжили вже в своїх оселях та садах.

Comments are closed.