Категорії

Введіть ваш e-mail для підписки:

Наша кнопка


У вінок Кобзареві

У березневі дні ми знову і знову звертаємось до Великого Тараса Шевченка. Це не лише традиція, але й визнання великої любові та шани до генія українського народу. Щороку у школі проходять Шевченківські дні, під час яких проводяться конкурси на краще читання творів Т.Шевченка, ілюстрації до його творів.

Традиційно проводиться свято шевченкової поезії. Не став винятком і цей рік. У просторому Народному домі села Дубаневичі відбувався великий концерт за творами Т.Г.Шевченка. У літературно-музичній композиції прозвучали розповіді про  життя Кобзаря, його вірші та пісні, а також інсценізація творів Шевченка та пісні про нього.

Із задоволенням та вдячністю слухали глядачі пісні “Лиш сонечко блисне”(виконали дівчатка 3 класу), “Зацвіла в долині червона калина”, “Зоре моя вечірняя” (5 клас), “Така її доля” (Чопко Ольга, 4 клас), “Садок вишневий коло хати”, “Думи мої, думи”, “На високій дуже кручі” (8 клас)  , “Уклін тобі, Тарасе” (хлопці 4 класу), “По діброві вітер виє” (9 клас). У сценках “Мати і Тарас” були задіяні учні 5 класу Когут Андріяна та Ревера Олександр, у сценці “У вечірню годину” Оксану зіграла Яцишин Мар”яна(5 клас) та Тараса -  Венгрин Ігор (5 клас), а у сценці “Козак і Україна” ролі зіграли  Голубець Марія та Маковецький Роман (8 клас).

Закінчилося свято колективним виконанням шевченківського “Заповіту” учасниками концерту та глядачами – учнями, вчителями, батьками, жителями села.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Для учнів нашої школи вже стало буденним явищем навчатись хореграфії, вивчати не тільки народні танці різних народів, але й вивчати сучасні танці. Жоден виступ не обходиться без веселих і ритмічних танців. Проте справжню майстерність можна опанувати тільки у школі танців, наприклад, якою є школа по обучению танцу ча ча ча. Яскравий, з особливим ритмом танець можна опанувати  у студії вільного часу “Для себя”.

Comments are closed.